Tikupoisi sügislaat 23.septembril

18. sept. 2023

Ootame kõiki Tikupoisi sügislaadale Müügil käsitöö, talutooted, küpsetised, hoidised ja muu hea kodumaine kaup. Muusikat teeb ansambel Mahmõr! Oodatud on kõik käsitöö, talutoodangu, taimede, küpsetiste, hoidiste, tööstuskaupade ja muu eestimaise kauba tootjad ja müüjad. Registreerimiseks palume saata yritused@tikupoiss.ee järgmised andmed: ettevõtte nimi, müüdav kaup, müügikoha meetrite arv ja kas soovite müügikohta koos vooluga. Müügikoha tasu 10€/m. Elektri […]

Loe siit

Tikupoisi sügislaat 24.09.2022

12. sept. 2022

  Ootame kõiki Tikupoisi sügislaadale Müügil käsitöö, talutooted, küpsetised, hoidised ja muu hea kodumaine kaup.   Muusikat teeb ansambel Elumees! Oodatud on kõik käsitöö, talutoodangu, taimede, küpsetiste, hoidiste ja muu eestimaise kauba tootjad. Registreerimiseks palume saata yritused@tikupoiss.ee järgmised andmed: ettevõtte nimi, müüdav kaup, müügikoha meetrite arv ja kas soovite müügikohta koos vooluga. Müügikoha tasu 10€/m. Elektri vajadusel […]

Loe siit

COVID-19 info

21. dets. 2021

Visit Järva poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid. With the COVID-19 safety label, trusted to us by Visit Järva we confirm that we follow the requirements and instructions of the Government […]

Loe siit

Tikupoiss kutsub maitsma tuntud muusiku menüüd

15. jaan. 2021

Baltimaade suurim teeäärne restoran, Paia ristis asuv Tikupoiss kutsub nautima kolmekäigulist õhtusööki, mille valmistab telesaates “Joel Ostrati suur õhtusöök” osalev  muusik.

Loe siit

Tikupoiss täidab advendiaja nädalavahetused laatadega

27. nov. 2020

Tänasest algas Tallinna-Tartu maantee ääres Paia ristis asuva Tikupoisi restorani ümber jõulumelu. Laada lõi lahti umbes 20 kauplejat, kes saabuvate pühade puhul erinevaid tooteid pakkusid ning pakuvad ka edaspidi.

Loe siit

Mitte ainult restoran! Tikupoiss pakub lisaks kehakinnitusele ka palju muud põnevat

25. juuni 2020

Tikupoisis käis külas TV3 Duubel.

Loe siit

Tikupoiss ja naisteklubi kinkisid lastele meeleoluka päeva

18. juuni 2020

Teisipäeval võõrustas Tallinna–Tartu maanteel Paia ristis tegutsev Tikupoisi restoran Taheva sanatooriumi asenduskodu lapsi, kes veetsid meeleoluka päeva batuudil hüpates, mesilasi vaadates, taimi kastes ja kanadelt mune korjates.

Loe siit

Järva vald ja restoran Tikupoiss ühendasid jõud

5. dets. 2019

Esmakordselt toimub jõulude eel Järva vallas ühine jõuluturg. Jõuluturu eesmärk on tunnustada Järva valla käsitöö tegijaid ning üles kutsuda inimesi näitama oma oskusi ning sellega valmistada rõõmu ka teistele.

Loe siit

Tikupoisi restoran leidis kõrgel tasemel äramärkimist

13. nov. 2019

Mai lõpul Imaveres Alexela tanklaga ühe katuse all avatud Tikupoisi restoran leidis äramärkimist White Guide 2020 poolt valitud saja parima restorani loetelus.

Loe siit

Kohtumispaik Paia risti Tikupoiss: toiduäri on nagu dünamiidi otsas istumine…

28. juuni 2019

Priit Palgil on maikuu lõpust saati eriti kiired ajad: Tallinna–Tartu maanteel Viljandi (täpsemalt Paia) ristil avas ta oma viienda söögikoha. Restorani nimi on Tikupoiss ja Priit väga loodab, et nüüdsest ei saa keegi öelda, et suurte teede ääres pole mitte ühtegi head söögikohta.

Loe siit

Selline see sai: Tikupoiss lõi Paia ristis uksed valla

30. mai 2019

Tallinna–Tartu maantee ääres Paia ristis avati täna õhtul pidulikult Alexela tankla koos Tikupoisi kohvikuga. Avati lindilõikamise ja kõnedega, võistlustantsijate etteaste, live-muusika ja buffee-toidulauaga.

Loe siit