TIKUPOISI LAAT TULEB JÄLLE! TULE SINA KA!

Ootame kõiki Tikupoisi kevadlaadale. Kevadlaat toimub laupäeval, 25. mail 2024, restoran Tikupoisi õuealal kell 10.00-16.00

Tikupoisi kevadlaadal on kohal kauplejad rikkaliku kaubavalikuga, alates taimedest, käsitööst, kodu- ja tööstuskaubast, lõpetades maitsva toidu ja joogiga. Maitsva kõhutäie saab Tikupoisi restoranis.

Lapsed saavad väikese tasu eest lustida batuudil ja karussellil, teha näomaalinguid ja sõita ponidega. Kohal on Ranna Rantšo loomafarm.

Laadalaval esineb Mulgimaalt pärit vägev pärimusmuusika ansambel Lõõtsavägilased.

Tantsude ja kavadega esinevad JJ Street tantsukooli tantsijad, Põltsamaa Neidude rahvatantsurühm, Lustivere võimlemisrühm, Pajusi Etnorühm, Pajusi tantsurühm Seltsis Segasem, Pilistvere segarahvatantsurühm Pilgar, Põltsamaa noorte rahvatantsurühm Murakad.

Laadakülalised saavad end proovile panna lustakates laadamängudes ning päeva juhib Üllar Karu.

Esinejad:

Lõõtsavägilased

Lõõtsavägilased mängivad põhiliselt rahva- ja pärimusmuusikat, kuid nad ei pane kätt ette teistelegi muusikastiilidele. Kümne aasta jooksul on ansambel andnud juba üle 700 kontsert-esinemise. Lõõtsavägilased on esinenud kõikidel suurematel folk festivalidel üle- eesti ning teinud koostööd näiteks Untsakate, Zetode, Jaan Pehki, Hardi Volmeri ja Metsatölluga.

https://www.youtube.com/watch?v=LrUhNrPYXAM&ab_channel=L%C3%B5%C3%B5tsav%C3%A4gilased

JJ Street

Juhendaja Kairi Jerlov

Pajusi rahvamaja DAAMID „Seltsisi segasem“

Tantsutrupp tegutseb juba viiendat aastat. Nad astuvad lavale erinevate tantsustiilidega, mis sobivad tantsimiseks ka kõige kaunimas eas daamidele. Tants teeb naise kauniks! Juhendaja Maia Lepiste

Pajusi ETNO tantsurühm.

Piirkonna ägedam noorte tantsurühm. Tantsivad nad etno-folk, pärimus, Eesti ja teiste rahvaste tantsuseadeid.

Tantsujuht Maia Lepiste

Põltsamaa Kultuurikeskuse Murakad

Noored on tantsinud koos juba 1. klassist saati. Tallad on tuliseks tantsitud Tallinna tantsupidudel, ERM-is, Põltsamaa lossipäevadel – kõikjal kuhu esinema kutsutud. Rahvatantsurühma mõnus energia ei jää märkamata, sest rahvatants on vahva!

Tantsujuht Maia Lepiste

Põltsamaa Neidude rahvatantsurühm

Neidude rahvatantsurühm alustas 2019 aasta sügisel. Oma lühikese koos käidud aja jooksul on nad selgeks saanud palju keerukaid ja ilusaid Eesti tantse. Rõõmuga on nad tantsinud Põltsamaa linna ja valla suursündmustel, III Eesti Naiste tantsupeol, 2023 aasta noorte laulu- ja tantsupeol Tallinnas. Tantsujuht Karin Uusküla

Lustivere võimlemisrühm

Võimlemine on vahva! Neile meeldib muusika ja sirutamine, kukerpall ja hüppamine – võimlemine ja liikumine annab rõõmsa meele, tugeva tervise. Rühm on osalenud Tartu võimlemispidudel, Tallinnas noorte laulu- ja tantsupeol.

Juhendaja Karin Uusküla

Pilistvere segarahvatantsurühm Pilgar

Tantsujuht Ülle Ant

 

Tikupoisi Kevadlaat toimub igal kevadel Paia ristis, Imaveres, Järvamaal.

Soovid tulla kauplema?

Lisainfo ja registreerimine: www.tikupoiss.ee/tikupoisi-laat-kauplejale/