Ainulaadne peatuskoht Eesti südames

Kesk-Eestis Tallinn-Tartu maantee ääres asuv kaasaegne restoran Tikupoiss on ainulaadne ja mitmekesine peatuskoht. Lisaks korralikule einele ruumikas restoranis asub meie juures Alexela tankla ja mugavuspood, saab end värskendada puhtas ja ruumikas tualetis ning pesuruumis. Või lihtsalt teel olles korraks aeg maha võtta ja nautida meie terrassil ilma, tervitada jäneseid, uudistada kanalat ja mesitarusid. Väiksemad sõbrad saavad meelt lahutada tegevuskompleksis, mängida põnevas liivakastis, turnida või hüpata batuutidel.

Restoran ja take-away

Tikupoisi toit on värske ja hõrgutav, kuid mitte üle pingutatud. Meie menüü pole pelgalt kõhutäide, vaid siit leiab igaüks meeldejääva maitsekoosluse. Naudi einet koha peal meie 170-kohalises avaras kaasaegse kujundusega restoranis või haara teele kaasa.

Roheline mõtteviis

Peame oluliseks rohelist mõtteviisi ning hoolime puhtast elukeskkonnast ja toidust. Võimalusel eelistame alati kohalike tootjate toorainet. Meie maja kasutab päikeseenergiat, toitudes kasutatav salatiroheline kasvab Tikupoisi kasvuhoones ja mett kohvi ning tee sisse saame oma mesitarudest.

Selleks, et meie kondiiter saaks valmistada võimalikult värsked ja kollased koogid, on meil päris oma kanamaja, kus toimetavad vabalt ringi 30 kana.